(Видео) Трик од „Тик-ток“ за да го фатите дали ве изневерува стана хит кај жените

By

Младата Андреа Лопез споделила со пријателите трик за откривање неверство. Трикот може да ви помогне да дознаете дали партнерот ви е верен или не. Сè што ви треба е ролер за отстранување влакна.

Во видеото што го објавила на „Тик-ток“, Андреа вели: „Дами, доколку сакате да дознаете дали вашиот партнер ве изневерува, купете си ваков ролер. Поминете со него по тепихот кога ќе бидете кај вашиот партнер дома“.

Кога тоа сама го направила во домот на својот партнер, на ролерот видливи биле црвени влакна.

„Што? Мојата коса е црна!“, напишала таа во видеото и во описот додала дека нејзиното момче морало да ѝ ја објасни целата ситуација. Нејзиниот трик станал масовно споделуван кај жените што го употребуваат.

 

@andrea.lopez44He has some explaining to do😡(Following the next 100 people on IG: Andrea.Lopez44) ##fyp ##viral ##prank ##cheater ##couple ##funny♬ original sound – Andrea Lopez 😋

Ќе ви се допадне

Watch Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? III Episode 8 at website https://animeheaven.pro hunter x hunter anime heaven

The Irregular at Magic High School: Visitor Arc (Dub) Episode 9 at website https://funimationfree.com. See more funimation productions