Деловна комбинација во стилот на Аманда Холден

By

Глумицата и ТВ презентерката Аманда Холден ни даде одлична идеја за деловен стајлинг, кој изгледа доста убаво, а истовремено и удобно.

Нежните нијанси кои таа ги искомбинира даваат доза на женственост, а особено убаво им стојат на русокосите.

Капутот и оваа есен е во тренд, штити од лад и изгледа апсолутно моќно. Ниту глумицата не можеше да му одолее, па избра во нежна розова боја кој одлично се вклопува во целиот стајлинг.

Белите чизми со штикла со средна висина направија фигурата да изгледа уште повитко.

Ќе ви се допадне

https://animeflix.nl animeflix boku no hero

Watch Doraemon the Movie: Nobita and the Knights on Dinosaurs Episode Full

AnimeFLV: Kamichu! anime episode 12 online free at https://animeflv.uk stream anime online

Honey Tokyo (https://animekisa.in/m/K3Pz) Episode Full

Huntingnet: https://www.huntingnet.com/forum/members/kissanime-contact-gmail-c.html

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/gogoanimelol/