(Фото) Идеи за топ комбинации за секоја пригода од Ким Кардашијан

By

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан Вест, сопруга на Канје Вест, со години е позната инфлуенцерка и модна икона. Секогаш средена од глава до пети Ким внимава на својот изглед  и кога се појавува на некој познат настан, но и кога лежерно пешачи по улиците низ Лос Анџелес.

Изданијата во кои ја гледавме Ким последниве последниве месеци ни дадоа идеи за неколку  различни аутфит- комбинации за секаква пригода, од кожа, до бизнис изглед, па и до лежерен и шик стил.

Од глава до петици во кожа

Деловен стајлинг

Лежерно спортско издание

Шик уличен стил

Ќе ви се допадне

Noblesse Episode 13 at website https://gogoanime.be gogoanime seven deadly sins

Watch One Piece (Dub) Episode 636 (https://animeheaven.pro/m/zDN/ep-636) at AnimeHeaven bleach anime heaven