(Видео) Бела Хадид е новото заштитно лице на Мајкл Корс

By

Светскиот топ-модел Бела Хадид и оваа година е заштитно лице на американскиот моден бренд „Мајкл Корс“.

Во новата кампања, Бела го истражува Њујорк, облечена во модели од колекцијата пролет-лето 2021 година на познатиот моден бренд.

Ќе ви се допадне

Watch Hero Return Episode 3 (https://animeflix.nl/m/qLZ1/ep-3) at ANIMEFLIX god of highschool animeflix

World Trigger (https://animefreak.ws/m/pvG) Episode 73 at website https://animefreak.ws. See more watch anime free