(Фото) Кристина Димитријeвска во садо-мазо со еротска долна облка

Кристина Димитријевска, поранешната сопруга на Даниел Кајмкоски, стана дел од еротската приказна за долна обелка. Во провокативна комбинација се фотографира за „Инстаграм“ како дел од кампањата на брендот. Интересно е што на нејзините колешки не им се гледаат главите на фотографиите на кои позираат, ама општ впечаток е дека речиси сите се во садо-мазо или еротски комбинации.

dobivaj vesti na viber

И лани зимата Кристина привлече внимание кога во танга на ски-борд се фотографира на Попова Шапка, па ѝ рекоа дека ја надминала и Карлеуша. Покрај манекенството, неодамна таа имаше и прв музички настап бидејќи по разделбата со Кајмаковски, и таа почна да се занимава со музика.

 

 

Scroll to Top