(Фото) Тангата на Палашоска го возбуди Благоја Грујовски

By

Фолк-пејачката Џесика Палашоска е на летување во Анталија, Турција, од каде сподели фотографија во едноделен костим за капење во полутанга варијанта. Меѓу бројните комплименти и коментари што ги доби фолк-пејачката, во очи падна оној на нејзиниот колега Благоја Грујовски. По ова тргнаа и шегите на социјалните мрежи, па некои од обожавателите велат дека и Благоја паднал на шармот на  Палашоска.

Ќе ви се допадне

Fairy Tail (Dub) (https://crunchyrollfree.com/m/VVWQ) Episode 175 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium reddit

The Devil is a Part-Timer! (Dub) Episode 13 at website https://kissanimeonline.com. See more paradise kiss anime