(Галерија) Орце Камчев и Наташа Савова гушнати на концертот на Бајага

By

Бизнисменот Орце Камчев заедно со Наташа Савова, поранешната шефица на кабинетот на Бранко Црвенковски и пратеничка на СДСМ, беше на концертот на Бајага. Уште од лани се зборува дека наводно се во љубовна врска, а викендов беа заедно на стадионот на АРМ во друштво со уште еден пар. Расположени, цела вечер не престанаа да играат, ги пееја песните на Бајага, падна и некој бакнеж за време на концертот.

 

 

Ќе ви се допадне