Аки ќе биде погребан во Загреб откако ќе се знае причината за смртта

By

Иако последните години живееше во Словенија со својата невенчана сопруга Барбара, Аки Рахимовски ќе биде погребан во Загреб.  Како што објави „Вечерњи“  погребот ќе биде кон крајот на следната неделата затоа што ситуацијата со коронавирусот дополнително ги комплицира работите. Официјалната причина за смртта на Аки ќе биде позната дури по обдукцијата

dobivaj vesti na viber

Аки пред неколку дена беше опериран и му биле вградени четири стента во една загрепска клиника. Сите околу него верувале дека ова е крајот на сериозните здравствени проблеми.

Тој се вратил во Словенија, кеде почина вчера во Ново Место.

Ќе ви се допадне

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao One Piece

AnimeDao Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside

AnimeDao Naruto (Dub)

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 7

free anime online Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

tải go88