Актерот Висар Вишка повторно ќе стане татко, со партнерката очекуваат ќерка

By

Актерот Висар Вишка објави дека по втор пат ќе стане татко. Тој и неговата партнерката очекуваат ќерка,  а тоа го откри на Инстаграм каде што сподели интересна фотграфија на која пишува: Девојче е. Женска моќ.

dobivaj vesti na viber

Предходно, Висар Вишка беше 6 години во брак со  водителката Елена Митева.

„Не сме заедно. Но, тивко, без кревање врева, како што и го држевме приватниот живот само за нас. Бевме и ќе останеме одлични пријатели затоа што, сепак, имаме еден ангел. Неговата среќа и насмевка се најбитни за нас“, изјави тогаш  Висар Вишка за „Репортер“. Од бракот со Митева, тој го има осумгодишниот син Дион.

Ќе ви се допадне

bắn cá go88 ảnh ăn tiền go88 go88 info play

bài sunwin sunwin hotline play sunwin