Антониа Гиговска во топ форма четири месеци по породувањето

Поп пејачката Антониа Гиговска се враќа во форма, по породувањето.  Таа се проди пред четири месеци, и веќе ги намалува ги килограмите. Таа го доби синот Кијан, од бракот со сопругот Роберт и не ретко споделува заеднички фотографии. Деновиве објави  нови фотки8 на социјалните мрежи и веќе ги собра комплиментите дека добро изгледа иако тазе породена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Scroll to Top