Атиџе со нов имиџ, модерна и за на фудбал и за новиот спот

By

Викендов Атиџе и Сузана Турунџиева беа во салон за убавина, каде Атиџе доби нова фризура и професионална шминка, за снимањето на нејзиниот прв спот.

Со нов имиџ, Атиџе вчера беше и во ресторан и во домашна атмосфера, каде заедно со Сузе навиваа за македонските фудбалери.

 

Ќе ви се допадне

https://4anime.biz danganronpa 4anime. Once Upon a Time... Life (https://4anime.biz/m/EqXr) Episode 26

AnimeDao Watch english anime Online in HD for FREE. Paroru's Future Island Episode Full

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE. Watch Miyakawa-ke no Kuufuku Episode Full

KissAnime Bakespace: https://www.bakespace.com/members/profile/kissanimemx/1224900/