Баба и внук во Струга: Тања Кочовска со внукот Јоаким

By

Актерката Тања Кочовска објави фотографија со внукот Јоаким, со кого се заедно во Струга. Пролетта таа стана баба, откако нејзиниот син Александар и снаата Моника добија син. И веста за внукот Тања ја објави на свој начин, легната на тревникот пред „Аџибадем Систина“. Новата фотка со внукот во траспортер измами куп комплименти за актерката.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне