Берта Додевска позира во бикини, водителката е секси и во петтата деценија

By

Телевизиската водителка Берта Додевска објави фотографии во костим за капење додека ужива покрај море. Таа се пофали со природниот изглед без шминка и „Фотошоп“.

dobivaj vesti na viber

Нејзини блиски пријатели и фанови коментираат дека изгледа одлично иако е во петтата деценија. На социјалните мрежи таа често објавува фотографии од местата што ги посетува. Неодамна таа сподели фотографии од својот летен одмор на Халкидик, но покажа и како ужива на охридското крајбрежје во Струга.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Berta Dodevska (@berta.dodevska)

 

Ќе ви се допадне