Добив комплименти дека сум убава трудница: бремената Антониа Гиговска во секси комбинезон на модна ревија

Поп-пејачката Антониа Гиговска дојде на модната ревија на дизајнерката Ива Спасовска. Носеше долг и елегантен, црн комбинезон, со раквици и сребрен и светкав накит.

„Епа денес уживав во ревијата „Ангел“ на Ива Спасовска и ја имав можноста да се појавам на сцената. А си добив и комплименти дека сум многу убава трудница, па си викам што убаво било да прошеташ со стомаче. Да живее комбинезонот, немам сега многу избор“, рече Антониоа која заради бременоста се повлече од музичката сцена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Scroll to Top