(Фото) Александра Накова ја отвори летната сезона во секси бикини

By

Старлетата Александра Накова ја отвори летната сезона облечена во црно бикини како позира на лежалка.

dobivaj vesti na viber

На социјалните мрежи Накова често објавува фотографии каде е облечена во костим за капење, кој го истакнува нејзиното тело и сликонските гради. Таа неодамна отвори дуќан за облека во Гевгелија и често објавува фотки со дел од облеката.

Таа минатата година откри дека е заљубена откако објави слика како лежи гола во када во прегратки на нејзиниот дечко.

Ќе ви се допадне

tải game go88 đăng nhập go88 bắn cá go88

tải sunwin apk