(Фото) Андријана Јаневска во бикини ја отвори летната сезона

By

Македонската пејачка Андријана Јаневска објави фотографии во костим за капење и покажа како се ужива на плажа. Таа напиша и како се чувствува покрај морето. „Слобода“, стои под фотографијата.

dobivaj vesti na viber

Неодамна Андријана во интервју за „Репортер“ раскажа дека живее со свекрвата, со која оди и на одмор, и дека одлично функционираат.

„Види, сите ми се чудат како одам на одмор со неа, а јас немам проблем. Кај нас дома секој си ги знае обврските. Јас го средувам дворот, Гино коси трева, свекрва ми готви ручек“, реча Андријана за „Репортер“.

Ќе ви се допадне

Tải Tài Xỉu Go88 Win APK IOS mới nhất go88 không cho rút tiền go88 hack

hủy lệnh rút tiền sunwin bắt cầu sunwin nhà cái sunwin trung quốc