(Фото) Антониа Гиговска само во градник од тантела

By

Антониа Гиговска пак ги изнанди своите обожаватели на социјалните мрежи. Овој пат не со модната комбинација, туку со чипоканиот градник со кој се пофали на Инстаграм.

Младата пејачка често споделува фотографии на социјалните мрежи. Не реко ја критикуваат заради модните комбинации. Таа беше една од омилните пејачки во „Пинкови ѕвездички“, каде речиси секогаш имаше одличен настап, а на Евросонг пееше пратечки вокал на Тамара.

 

Ќе ви се допадне