(Фото) Антонио со сите пет деца на журка: Синот Давид стана тинејџер

By

Пратеникот на ВМРО -ДПМНЕ и поранешен министер за надворешни работи Антонио Милошоски го прослави 13. роденден на синот Давид. Тој објави фотографија со неговите пет деца, за која имаше коментар: „Ајде, со сите петмина на домашна журка. Роденденски“.

dobivaj vesti na viber

„Среќен 13. роденден Давид. Многу насмевки, петки и интересни пубертетски случки ти пожелуваат дадичките Дариа, Михаела, Илина и бато Филип“, напиша Милошоски.

Антонио  не ретко споделува семејни фотографии, па така и неодамна фотогарфија од ќерките Дарија и Михаела тргнале во градинка.

Среќен 13. роденден Давид 🙂
многу насмевки, петки и интересни пубертетски случки ти пожелуваат дадичките Дариа, Михаела, Илина и бато Филип!

Posted by Antonio Milososki on Monday, October 5, 2020

Ќе ви се допадне

sun win

sun win

sunwin

sun win

sunwin apk sunwin.apk mới nhất sunwin apk