(Фото) Биба Додева е позитивна на коронавирус, пејачката преку стакло си играше со внукот Александар

By

Пејачката Биба Додева е позитивна на коронавирус. Таа објави фотографии на „Инстаграм“ со нејзиниот внук Александар, со кого си играше и зборуваше преку стаклото од прозорот.

„Време на КОВИД 19“. Дај Боже да помине поскоро“, напиша Биба.

Пејачката често објавува фотографии од внкот и вели дека е среќна баба. Алексадар е син на нејзината ќерка Емануела и на зетот Умберто, кој е од Потругалија.

 

Ќе ви се допадне

online anime. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Horimiya Episode 10

anime flix ANIMEFLIX Attack on Titan Final Season (Dub)

animeflix To Your Eternity

ANIMEFLIX Horimiya

ANIMEFLIX Kiss x Sis (TV) Episode 4