(Фото) Боки облече сукња

By

Бојан Јовановски или Боки 13 облече црна сукња и се пофали со својот изглед на „Инстаграм“. Не заборавил и да укаже дека здолништето што го носи е од брендот „Александар Меквин“, блузата на „Живанши“, а чевлите на „Гучи“. Боки во март беше фатен на царината на скопскиот аеродром како се обидува да внесе брендирана гардероба и скапи чевли, па цариниците му изрекоа глоба во висина од 15 000 илјади евра.

Боки 13 фатен на царина, шверцувал луксузна гардероба

Ќе ви се допадне