(Фото) Четкар разголен им честита празник на дамите

By

Македонскиот џез-музичар Владимир Василевски – Чекар со разголена слика им го честиташе празникот на жените. „Среќен 8 март дами“, напиша музичарот на фотографијата сликана на плажа, на која е во костум за капење. Сликата Четкар ја сподели на „Инстаграм“.

Не е првпат познатиот муззичар да објавува расзголени слики на социјалните мрежи. Тој секојпат добива комплименти за изгледот и телото.

Инаку, Четкар во моментов е во Америка, каде што најави неколку настапи во познати џез клубови во Детроит и Кливленд.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

Onegai☆Twins: Natsu wa Owaranai (https://animeflv.uk/m/4YR) Episode Full

4Anime: Sword Art Online: Sword Art Offline - Extra Edition anime episode Full online free at https://4anime.biz watch anime

Website https://aniwatch.pro: Watch Girls & Panzer: This is the Real Anzio Battle! aniwatch Episode Full watch anime online

Play: https://www.play.fm/animefreakws

Youmagine: https://www.youmagine.com/kissanimemx/designs