(Фото) Дани ослабе  

By

Поп-пејачката Дани Димитровска летово го искористи за да го доведе телото во форма. Не е тајна дека таа внимава на килограмите, а дека е прилично ослабена се гледа и на фотографиите што често ги споделува на својот инстаграм-профил. За згодната линија ѝ коментираа и нејзините обожаватели кои ја поддржаа и ѝ поделија комплименти.

 

Ќе ви се допадне