(Фото) Џамбазов сам, не може да издржи без Илина

By

Актерот и шоумен Игор Џамбазов повеќе од шест месеци е во љубовна врска со сликарката и алпинистка Илина Арсова. Таа во моментот е во Турција, па Игор на „Инстаграм“ објави заедничка фотографија со коментар Seni seviyorum, што преведено од турски, значи „Те сакам“.

„Чиста поезија“, му напиша во коментар Илина.

Од почетокот на врската Илина и Игор постојано објавуваат заеднички фотографии и јавно си испраќаат љубовни пораки.

 

Ќе ви се допадне

Watch Kaguya-sama: Love is War Season 2 Episode 3 (https://animefreak.ws/m/JJJK/ep-3) at website https://animefreak.ws anime freaks

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation (https://funimationfree.com/m/meed) Episode 2 at website https://funimationfree.com funimation digital copy