(Фото) Елена е секси: Црни бикини за фановите

By

Поп-пејачката Елена Ристеска и овој пат ги собра комплиментите на социјалните мрежи откако објави фотка од плажа. Во црни бикини, таа се потсети како е да си на море, а нејзините фанови ѝ коментираа дека е згодна и секси. Елена пред еден месец го промовира својот прв парфем, машки и женски „Ера“, и ова е само почеток од нејзината козметичка линија. Таа планираше поголема промоција, но поради пандемијата, сето тоа помина поскромно.

View this post on Instagram

Summer chillin’… #summer

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era) on

 

Ќе ви се допадне