(Фото) Елена со секси деколте пред изолација

By
 Кон почетокот на  март, популарната пејачка Елена Ристеска се врати од Америка . Таа беше некое време во Мајами, и од таму постојано споделуваше фотографии.  Во време кога сите се во изолација, таа реши да објави слика на социјалните мрежи на која изгледа секси додека ја шминка Арменд Рамадани.  Комплименти за изгледот и за деколтето и овој пат на адресата на поп пејачката.

Ќе ви се допадне

Watch Naruto (Dub) Episode 219 (https://funimationfree.com/m/GY7/ep-219) at website https://funimationfree.com funimation down

Watch Black Clover (Dub) Episode 134 (https://animeplanet.cc/m/jNDr/ep-134) at website https://animeplanet.cc darling in the franxx anime planet