(Фото) Фатиме облече црна чипка и мини, обвинителката секси за на свадба

By

Во црн фустан со тантела и мрежа, вишиот јавен обвинител Фатиме Фетаи вчеравечер беше на свадба, кај нејзина блиска другарка. Високите штикли го надополнија стилот, сосе црвениот кармин како заштитен знак на Фетаи.  За разилка од судницата овој пат Фатиме во поинакво издание.

Таа е заедно со директорката на театарот Комедија, Нора Шаќири-Марковиќ. За нивната држба веќе сите знаат, а и тоа дека се нарекуваат сестри.

Во интревју за „Репортер“ , Нора неодамна ни откри дека иако немаат многу долг стаж на дружење, сепак овие години мнгу се зближиле.

“Уште на прва кога се запознавме зневме дека има нешто. Се препознавме една во друга и еве не баш сме како сестри“, ни откри тогаш Нора.

Ќе ви се допадне