(Фото) Филип на Лила славеше роденден: Моја љубов, ти си ми сѐ

By

Познатата водителка Лила Филиповска на Инстаграм објави фотографија од нејзиниот син Филип, кој слави роденден.  „Моја прва среќа, моја љубов, моја поддршка, моја десна рака, мој свет, мое сѐ. Најсреќен роденден. Те сакам“.

Лила долги години е дел од јавниот живот, таа е инфлуенсерка и водителка на шоуто „Сè или нешто“ и е многу активна на социјалните мрежи.

 

Ќе ви се допадне