(Фото) Фолк-пејачките завршија во ноќен клуб

Фолк-пејачките Татјана Лазаревска, Адријана Кеш и Сани Апостоловска вчеравечер се дружеа во еден од скопските ноќни клубови. За дружбата се пофалија со неколку слики на … Продолжи со читање (Фото) Фолк-пејачките завршија во ноќен клуб