(Фото) Гавазова без шминка како од поплава извадена

By

Популарната фолк -пејачка Сузана Гавазова, изненади со фотографијата на која е без шминка. Откако ја објави на социјалните мрежи, имаше различни кометари. Едни велат дека и без шминка е убава, други пак и пишуваа „ како од поплава да те извадиле“.

Гавазова, важи за една од нашите најатрактивни пејаки, и често споделува фотографии на социјалните мрежи на кој или е во танга или е секси.

Таа живее на релација Макдонија-Шведска, а летово освен работно, го помина во Црна Гора и во Грција.

Ќе ви се допадне