(Фото) Гол Трифун ѝ парира на Накова

Деновиве многумина од познатите избегаа од жешкото Скопје на море. Александра Накова се разладува во Италија, а откако го ожени најмладиот син Трифун Костовски замина некаде на Медитеранот.

Поранешната манекенка по одморот на Халкидики е во Реџина, каде позираше и се капеше гола во водите на Багни дела Реџина Џиована. И Трифун Костовски се пофали дека си поминува убаво на море

Scroll to Top