(Фото) Илина му се врати на Игор од Еквадор, па тој ја однсе во кафеана во Штип

By

Откако алпинистката и сликарка Илина Арсова се врати од долгото патување во Еквадор, таа и нејзиниот дечко, актерот и шоумен Игор Џамбазов се неразделни. Тие постојано споделуваат заеднички моменти на социјалните мрежи.

Овој пат, Илина сподели една кафеанска фотографија, откако претходно, таа беше на концертот на Џамбазов во Штип со актерот Владимир Тулев и неговата сопруга.

За потсетување, Илина пред три месеци замина на Еквадор каде го искачи еден од највисоките активни вулкани Котопакси, а потоа замина во Грција каде се дружеше со мигрантите. А Игор неколку пати објави на Инстаграм колку му недостига.

Парот се запозна во 2015 година, а врската ја почнаа лани за време на карантинот. Оттогаш постојано се активни на социјалните мрежи.

 

Ќе ви се допадне

anime sites. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

animeflix My Hero Academia

ANIMEFLIX The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub) Episode 10

ANIMEFLIX Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime

anime flix The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub)