(Фото) Илина во бикини ја отвори летната сезона

By

Алпинистата  Илина Арсова во бикини ја отвори летната сезона. Таа објави фотографија  со која потсети на убавините во Македонија.

dobivaj vesti na viber

„На секое ќоше од нашата чудесна земја се крие по некое неповторливо чудо на природата. Наше е да го зачуваме и оставиме за следните генерации. Затоа се вика природно наследство“, вели Илина за фотката која  ја направи Игор Џамбазов. И покрај пораката за зачувувања на планетата, проект на кој работи Игор со Весна Петрушевска, Агенда 21, сепак впечотк остави и  Илина со топ тело како за почеток на летната сезона.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilina Arsova (@ilina_arsova)

Ќе ви се допадне

https://go88.gg/

sunwin danh bai doi thuong cách soi cầu tài xỉu sunwin sunwin online