(Фото) Индијанката од Струмица: секси Сузе возбудува на „Инстаграм“

By

Фолк-пејачката Сузана Гавазова е во Струмица заедно со сопругот и своето семејство. Таа постојано е актуелна на социјалните мрежи и открива дел од своето секојдневие, а нејзините фотографии често го привлекуваат вниманието на јавноста. Па, така, и новата фотографија беше доволна причина за муабет откако Гавазова се слика во комбинезон и со изглед кој посетува на Индијанка. „Секси Сузе и без танга возбудува на ‘Инстаграм’“, коментираат на социјалните мрежи.

 

Ќе ви се допадне

Watch Case Closed Episode 811 (https://animeheaven.pro/m/QkW/ep-811) at website https://animeheaven.pro. See more arifureta anime heaven

Watch Kyokou Suiri 2nd Season Episode Preview (https://funimationfree.com/m/7BwG/ep-1) at Funimation heroes rising funimation