(ФОТО) Јана Бурческа ужива во мајчинството: идила на Козјак

By

Македонската пејачка и водителка, Јана Бурческа, која ја претставуваше Македонија на Евровизија, често е активна на социјалните мрежи, каде што споделува и приватни моменти со сопругот и децата.

Јана е мајка на две деца, синот Дарин и ќерката Дона.

Вчера таа сподели фотографија направена на Козјак, под која цитира позната мисла од американскиот автор Д-р Сеус (Теодор): „На местата каде што одам има работи што гледам дека никогаш не можев да ги кажам ако застанам со З“.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Јана Бурче (@boorche)

Ќе ви се допадне

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? III (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/oO1q) Episode 9 at KissAnime kamisama kiss anime

Watch Attack on Titan: Crimson Bow and Arrow Episode Full (https://gogoanime.be/m/x1YG/ep-1) at GoGoAnime gogoanime food wars