(Фото) Јелена разубавена по породувањето, омилената драчевчанка пак снима „Преспав“

By

Актреката Јелена Јованова е во Скопје. Таа неколку месеци по породувањето, изгледа одлично, а многумина велат дека мајчинството и годи и дека е разубавена. Не е тајна дека се снима петата сезона на хумористичната серија “Преспав“,  во која Јелена со улогата на рецепционерката Јелена од Драчево, стана омилената дрчевчанка во земјава.  За новата сезона на Преспав, се собра екипата. Глумците објавуваат по некоја фотка од снимањето. Освен Јелена која живее во Загреб, тука е Тијана, која ја живее во Белград, и која со ликот на Ула ја доби публиката. Првата епзода на “Преспав’ е прикажана на денешен ден пред 4 години.

 

View this post on Instagram

 

#somethingnewiscoming 😉#staytuned @magnetik.skopje @zoranshurbevski

A post shared by Jelena Jovanova Official (@jelenajovanovaperic) on

Ќе ви се допадне

AnimeTV anime tv shows: Watch Gintama Episode 97 (https://animetv.cc/m/xzP/ep-97)

GoGoAnime gogoanime gintama: Watch DARLING in the FRANXX Episode 11