(Фото) Калиопи не го пушта Ромео Грил

By

Поп-пејачката Калиопи Букле влезе во студио и почна со снимање нова песна. Повторно, работи на музиката со својот поранешен сопруг, Ромео Грил, за кого и јавно кажува дека „не го пушта и дека иако некогаш биле во брак, и денес се многу блиски. На сoцијалните мрежи Калиопи сподели неколку фотографии од студио со што го најави својот нов музички проект.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне