(Фото) Ќерката на Хелена позираше без градник

By

Кјара, ќерката на поранешната водителка Хелена Роза, позираше без градник, а сликите ги објави на „Инстаграм“.

„Нешто природно“, напиша таа под фотографијата. Не е првпат ќерката на Хелена да го привлече вниманието на социјалните мрежи со својот изглед. Пријателите често ѝ пишуваат дека многу личи на нејзината тетка, пејачката Ребека.

Инаку, Кјара е ќерка на Хелена и на познатиот скопски адвокат Арбен Гоља. Таа пред неколку години се пресели на Нов Зеланд со семејството. Летово, додека беше во Македонија, Кјара се појави во спотот на македонскиот пејач Филип Пешевски, „Без оглед на сè“.

 

 

Ќе ви се допадне

Watch Invincible King Tri-Zenon Episode 22

Watch Aoki Seimei Hoken Episode Full

Website https://animeflv.uk: Watch Magical Girl Pretty Sammy animeflv Episode 3 anime

AniWatch: Planet With anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro anime

Instapaper: https://www.instapaper.com/p/gogoanimelol

Letterboxd: https://letterboxd.com/gogoanimebe/