(Фото) Со крстот на газ Љупка се чалами на Инстаграм

By

Македонската модна блогерка Љупка Митрова на својот инстаграм-профил објави фотографии на кои позира покрај базен во едноделен костим за капење. На сликите се гледа нејзиниот гол газ, тетоважата крст на грбот и златното синџирче со приврзок крст со циркони.

dobivaj vesti na viber

„Верувам дека среќните девојки се најубави девојки“, напиша Љупка покрај фотографиите.

Таа од своите следбеници на Инстаграм доби бројни комплименти за својот изглед. Тие ѝ напишаа дека има убаво газе и згодно тело. Коментар со неколку срциња ѝ остави и нејзиното момче Дарко Спејко, а Љупка му одговори дека го сака.

Ќе ви се допадне