(Фото) Лила избра сандали и мини за на снег

By

Водителка и инфлуенсерка  Лила Филиповска со сандали на нозе  излезе на снегот, кој завчера падна во Скопје. Лила носеше и кратко фустанче, зарадаи снимање на квизот „Се или нешто“, но сосема доволно за да напрви пак гужва на Инстаграм. „Убава жена, убав снег“, и пишуваа фановите на позната водителка.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime god of highschool: Watch Death Note (Dub) Episode 15 (https://gogoanime.be/m/dJrX/ep-15)

ANIMEFLIX animeflix netflix: Watch Boruto: Naruto Next Generations Episode 148