(Фото) Лоба на одмор, малку забава среде пандемија во Дубаи

By

Пејачката Викторија Лоба веќе неколку дена е во Дубаи. Дека се забавува и додека трае пандемијата, Викторија покажа со сликите и видеата што ги објавува на својот „Инстаграм“: фонтаната што пее, хотелот „Бурџ ал-Араб“, најголемата продавница за слатки, а се качи и на највисоката кула во светот – Бурџ Калифа. Но, Лоба и во Дубаи ги почитува мерките за заштита од короната, па на повеќето фотки што ги објави носи маска, како што налагаат правилата.

Ќе ви се допадне

A Jewish Girl in Shanghai Episode Full

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed

Animepahe: Genshiken 2 (Dub) anime episode 12 online free at https://animepahe.cc anime stream

Website https://aniwatch.pro: Watch Hammerboy (Dub) aniwatch Episode Full aniwatch.me

Sitelike: https://www.sitelike.org/similar/animefreak.ws/

Instagram: https://www.instagram.com/gogoanimebe/