(Фото) Лоба во бањарка снима на Санторини

Викторија Лоба снимаше спот во Санторини, Грција со македонската диџејка Марга Сол. Тие се пофалија на своите Инстаграм профили. Викторија пред една недела постојано споделуваше слики од Санторини, кога било снимањето на спотот.Пејачката пак, летоска беше тука на одмор заедно со својот партнер и со друштво.

Scroll to Top