(Фото) Торта „луј витон“ и домашна журка за јубилејниот роденден на Елена

By

Фолк-пејачката  Елена Велевска славеше роденден заедно со своите најблиски. Торта, мафини и трите деца за 40. роденден на пејачката.

„До овој ден Бог ми дал сѐ што може една жена да посака и да биде реализирана. И не би била ни јас ова да не бевте и вие дел од мојот живот. Ви благодарам што постоите, што секогаш бевте мој најголем мотив, така нека остане и по овој јубилеј. Ве сакам со целото мое срце“, напиша Велевска.

 

 

Ќе ви се допадне