(Фото) Луксуз во златна боја во домот на Аделина

By

Албанската пејачка Аделина Тахири времето го поминува со својот сопруг и синот. Таа често е активна на социјалните мрежи, па сподели фотографии од неа и од смејеството.

Овој пат, Тахири на социјалните мрежи сподели фотографија од својот луксузно уреден дом каде во внатрешноста преовладуваат белата и златна боја.

Ќе ви се допадне