(Фото) Мала забава за Маријан Стојаноски: Прв роденден со ќерката

By

Некогашниот поп-пејач Маријан Стојаноски вчера славеше роденден, првпат со сопругата Наташа и нивната ќерка Вероника која се роди летото. Роденденот, заради пандемијата, Маријан го прослави дома, со торта во вид на грамофонска плоча и микрофон. Пејачот на социјалните мрежи доби многу честитки од пријателите, а некои од нив му честитаа со една од неговите најпознати песни „Подарок“, која почнува со стиховите „Роденден, мала забава“.

Фото: Фејсбук

Ќе ви се допадне

AnimeDao your name animedao: DARLING in the FRANXX (Dub) (https://animedao.nl/m/rqnK) Episode 24

AnimeHeaven animeheaven bleach: Watch Redo of Healer Episode 7 (https://animeheaven.pro/m/lYKB/ep-7)