(Фото) Мелита во црна танга и гол задник провоцира од Халкидики

By

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ деновиве ја загреа атмосферата на Халкидики во Грција. Таа објави фотографија од одморот додека се лади во базен во црни бикини.

„Навистина добро чувство“, напиша таа под фотографијата.

Додека едните ја фалат и ја споредија со сирена, други ја критикуваа за естетските операции.

„Што ли ѝ се случило на лицето?“, праша еден од фановите.

За потсетување, Ракичевиќ пред неколку месеци изјави дека ќе се се сели од државата и дека ќе се омажи за странец.

 

Ќе ви се допадне

It All Started With Your Sky (https://kissanime.mx/m/7Xp8) Episode Full

Majikoi: Oh! Samurai Girls (https://animebee.to/m/9qa8) Episode 12

Website https://animedao.nl: Watch Noragami Aragoto OVA animedao Episode 2 animedao boruto

Watch Golden Kamuy Episode 12

Animeflixnl sitew: http://www.animeflixnl.sitew.org/

App roll20: https://app.roll20.net/users/9297468/gogoanimelol