(Фото) Мелита во црна танга и гол задник провоцира од Халкидики

By

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ деновиве ја загреа атмосферата на Халкидики во Грција. Таа објави фотографија од одморот додека се лади во базен во црни бикини.

dobivaj vesti na viber

„Навистина добро чувство“, напиша таа под фотографијата.

Додека едните ја фалат и ја споредија со сирена, други ја критикуваа за естетските операции.

„Што ли ѝ се случило на лицето?“, праша еден од фановите.

За потсетување, Ракичевиќ пред неколку месеци изјави дека ќе се се сели од државата и дека ќе се омажи за странец.

 

Ќе ви се допадне