(Фото) Надица Георгиева љуби во Венеција

By

Поранешната манекенка Надица Георгиева и менаџерот Иво Јанковски летово беа на одмор во Италија од каде споделија фотографии. Тие се пофалија дека секој миг го користат за да уживаат во заедничкиот одмор во Венеција.

Дека се во среќен брак своевремено изјави и Иво Јанковски, кој рече дека Надица е најубавото нешто што му се случило во љубовта.

Тие се знаат од пред 20 години, а пред да бидат во љубовна врска биле соседи и соработници. Надица пред да се земе со Иво беше во брак со Сергеј Варошлија.

Ќе ви се допадне

Website https://animedao.nl: Watch Majikoi: Oh! Samurai Girls (Dub) animedao Episode 12 animedao bleach

TwistMoe: Fate/Grand Order -First Order- (Dub) anime episode Full online free at https://twistmoe.net gogoanime

Website https://gogoanime.be: Watch Taboo Tattoo gogoanime Episode 12 gogoanime

Website https://animefreak.ws: Watch Code Geass: Akito the Exiled - The Wyvern Divided animefreak Episode Full watch anime free

Jigsawplanet: https://www.jigsawplanet.com/kissanimemx?viewas=2e192a4174b8

Mxsponsor: https://www.mxsponsor.com/riders/gogoanimelol