(Фото) Накова позгодна од Џоли е новата Лара Крофт

By

Манеканката и старлета Александра Накова се облече како Лара Крофт од популарниот филм „Томб Рајдер“ и се слика за „Инстаграм“. Оригиналната Лара Крофт ја глуми холивудската актерка Анџелина Џоли. Ама според комнтарите од фановите овој пат Накова испадна позгодна од Џоли.  Како и да е, Накова секогаш го привлекува вниманието на јавноста, овој пат можеби и повеќе затоа што не е гола, туку стилски облечена.

Манекенката и старлета Александра Накова беше уапсена летото во Гевгелија бидејќи не го почитувала решението за самоизолација по враќањето од Белград.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Nakova (@nakovaaleksandra__official) on

Ќе ви се допадне