(Фото) Накова во секси долна облека се сликаше за холандски магазин

By

Старлетата Александра Накова се сликаше во долна облека и објави фотки на Инстаграм. На социјалните мрежи велат дека иако во балата долна облека изгледала нежно,  сепак ја разбранувала фантазијата. Накова е сопственичка и на моден бутик во Гевгелија кој го отвори во време на пандемијата. Накова на својот инстаграм-профил сподели фотографии на кои позира во долна облека од тантела, кожени панталони и елек. Се зборува дека фотосесијата е направена за потребите на холандски моден магазин.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне