(Фото) Наташа Малинкова гола во Охрид

By

Поп-пејачката Наташа Малинкова пак го привлече вниманието на „Инстаграм“ со новите фотографии. На последните таа е гола и замотана само со бел чаршав, а пред неа се гледа Охридското Езеро.

„Поглед од милион долари, разгледница од Охрид“, напиша Наташа.

Пејачката, која летово неколкупати беше во Охрид, деновиве сподели и фотографии во бикини, а фановите секогаш ѝ коментираат дека е секси.

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV 3 animetv to: Watch The Promised Neverland Episode 3

AnimeHeaven animeheavenru: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 26