(Фото) Ослабена Тамара се сликаше во тесен џинс

By

Поп-пејачката Тамара Тодевска прилично олабена сподели фотографија со тесни фармерки и блуза, комбинација во која се гледа дека изгубила прилично килограми. И нејзините фанови ја пофалија дека одлично изгледа.

Тамара секогаш го привлекува вниманието на јавноста. Неодамна тоа беше со стиховите од химната, кои ги истетовира под градите, па доби поддршка и од своите пријатели Игор Џамбазов и Панчо. За потсетување, Тодевска на Македонија ѝ го донесе најдобриот пласман на Евросонг.

 

 

Ќе ви се допадне